Geodezja Wrocław

Wykonujemy prace geodezyjne na terenie Wrocławia, Kalisza oraz okolicznych powiatów.

Geodeta Cennik

 

Ceny za nasze usługi ustalany z każdym Klientem indywidualnie. Każde zlecenie jest inne i cena usług zależy od wielu czynników, dlatego staramy się ustalić jak najbardziej dogodne warunki w kontakcie z Państwem.

Nasze biuro geodezyjne proponuje Państwu wysoką jakość usług, terminowość i profesjonalizm oraz rozsądne ceny.

 

Z uwagi na mnogość czynników wpływających na wycenę konkretnej pracy geodezyjnej zapraszamy do indywidualnego kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów współpracy.

 

Przekazanie nam podstawowych informacji na temat rodzaju, położenia (np. numer działki ewidencyjnej, obręb ewidencyjny) i wielkości obiektu pozwolą nam przedstawić Państwu konkretną ofertę cenową na dany rodzaj pracy geodezyjnej. Każde dodatkowe szczegółowe informacje z pewnością będą dla nas pomocne przy realizacji zlecenia oraz przygotowywania dokumentacji geodezyjnej. Pracujemy na nowym sprzęcie, którym dysponujemy na własność dzięki czemu możemy pozostać niezależni w pracy zawodowej. Profesjonalizm w pracy jest dla nas najważniejszy.

 

Pracujemy na nowoczesnym, elektronicznym sprzęcie wysokiej klasy renomowanych firm, co dla naszych klientów oznacza gwarancję profesjonalnego wykonania usług geodezyjnych. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologi pozwala nam na szybkie oraz precyzyjne wykonywanie wszelkich prac geodezyjnych i kartograficznych. Zaufanie i zadowolenie dotychczasowych klientów jest dla nas najlepszą nagrodą i naszą rekomendacją. Usługi Geodezyjne Wrocław. geodeta cennik

Usługi Geodezyjne Wrocław Biuro Geodezyjne Bartosz Gałka