Geodeta Wrocław

Oferujemy szeroki zakres usług, a wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt zapewniają szybki czas realizacji zleceń, Geodeta Wrocław

Geodeta Wrocław

Nasze biuro geodezyjne mieści się we Wrocławiu przy ul Dyrekcyjnej 35/39.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 695-130-998.


Wykonujemy usługi geodezyjne i kartograficzne na terenie Wrocławia, województwa dolnośląskiego oraz województw sąsiednich, w zależności od zakresu zlecenia, szczegóły są ustalane indywidualnie.


Mapy do celów projektowych oraz wszelka dokumentacja końcowa dla klienta są wykonane na najnowszym oprogramowaniu komputerowych przeznaczonym dla geodetów. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług dlatego pracujemy na najlepszym legalnym sprzęcie. Dzięki temu zapewniamy profesjonalizm naszych usług na każdym etapie współpracy z naszymi klientami. Zakres wykonywanych usług, pomiarów znajda Państwo w odpowiedniej zakładce na naszej stronie OFERTA.


Rynek geodetów we Wrocławiu jest bardzo duży jednak tylko niewielu z nich jest rzeczywiście specjalistami w swojej dziedzinie. Czytaj w zakładkach Geodeta Wrocław i Geodezja Wrocław, aby znaleźć najwięcej szczegółowych informacji dotyczących pomiarów geodezyjnych i usług kartograficznych.


Posiadamy uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii, nasze doświadczenie w pracy, rzetelność i dokładność pozwala zapewnić Państwu najwyższa jakość obsługi, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy codziennie do usług będąc w kontakcie telefonicznym. Swoją pracę wykonujemy najlepiej jak jest to możliwe, zapewnia nam to nowoczesny sprzęt geodezyjny i kartograficzny, którym dysponujemy na własność. Z każdym rokiem staramy się powiększać nasz asortyment sprzętowy dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować sprawniej, wykonywać dokładniejsze pomiary i poszerzać zakres naszych możliwości.  Geodezja Wrocław.

Geodeta Wrocław Bartosz Gałka

geodeta wrocław