Geodeta

Geodeta mgr inż. Bartosz Gałka

Wykonujemy usługi geodezyjne i kartograficzne na terenie Wrocławia, województwa dolnośląskiego oraz województw sąsiednich, w zależności od zakresu zlecenia, szczegóły są ustalane indywidualnie.

Mapy do celów projektowych oraz wszelka dokumentacja końcowa dla klienta są wykonane na najnowszym oprogramowaniu komputerowych przeznaczonym dla geodetów. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług dlatego pracujemy na najlepszym legalnym sprzęcie. Dzięki temu zapewniamy profesjonalizm naszych usług na każdym etapie współpracy z naszymi klientami. Mapy do celów projektowych oraz wszelka dokumentacja końcowa dla klienta są wykonane na najnowszym oprogramowaniu komputerowych przeznaczonym dla geodetów. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług dlatego pracujemy na najlepszym legalnym sprzęcie. Dzięki temu zapewniamy profesjonalizm naszych usług na każdym etapie współpracy z naszymi klientami.

geodeta wrocław

Posiadamy uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii, nasze doświadczenie w pracy, rzetelność i dokładność pozwala zapewnić Państwu najwyższa jakość obsługi, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy codziennie do usług będąc w kontakcie telefonicznym. Swoją pracę wykonujemy najlepiej jak jest to możliwe, zapewnia nam to nowoczesny sprzęt geodezyjny i kartograficzny, którym dysponujemy na własność. Z każdym rokiem staramy się powiększać nasz asortyment sprzętowy dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować sprawniej, wykonywać dokładniejsze pomiary i poszerzać zakres naszych możliwości.  Geodezja Wrocław.