Geodezja Wrocław

Oferujemy szeroki zakres usług, a wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt zapewniają szybki czas realizacji zleceń, Geodezja Wrocław

Geodezja Wrocław


Biuro Geodezyjne Bartosz Gałka oferuje usługi geodezyjne oraz kartograficzne na terenie województwa dolnośląskiego oraz woj. przyległych:

 

 

– mapy do celów projektowych

 

– wytyczenia budynków

 

– wytyczenia obiektów budowlanych

 

– wytyczenia sieci uzbrojenia terenu

 

– pomiary powykonawcze budynków

 

– pomiary powykonawcze budowli

 

– pomiary powykonawcze sieci uzbrojenia terenu

 

– podziały działek

 

– ustalanie granic nieruchomości

 

– wznowienia znaków granicznych

 

– pomiary objętości mas ziemnych

 

– pomiary przemieszczeń

 

– badania pionowości obiektów

 

– geodezyjna obsługa inwestycji


Posługujemy się najnowocześniejszym elektronicznym sprzętem geodezyjnym do pomiarów w terenie, co zapewnia największą dokładność pomiarów, precyzję działania i precyzyjne wykonanie dokumentacji geodezyjnej, map geodezyjnych.

http://geodezjabartoszgalka.pl/ Geodezja Wrocław, Geodeta Wrocław, Usługi Geodezyjne Wrocław, Biuro Geodezyjne Bartosz Gałka wykonuje kompleksowe pomiary geodezyjne na terenie Wrocławia, województwa dolnośląskiego oraz innych województw.


Działamy w miejscowościach takich jak Wrocław, Trzebnica, Środa Śląska, Oleśnica, Oława i inne. Zapraszamy do współpracy i kontaktu klientów indywidualnych, klientów biznesowych oraz instytucje publiczne.

 

Mapy do celów projektowych oraz wszelka dokumentacja końcowa dla klienta jest wykonana na najnowszym oprogramowaniu komputerowych przeznaczonym dla geodetów. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług dlatego pracujemy na najlepszym legalnym sprzęcie. Dzięki temu zapewniamy profesjonalizm naszych usług na każdym etapie współpracy z naszymi klientami. Zachęcamy do współpracy i kontaktu telefonicznego, dane znajdą Państwo w zakładce KONTAKT

 

Kontakt z Biurem Geodezyjnym Bartosz Gałka jest możliwy telefoniczne oraz mailowo, w celu ułatwienia współpracy i komunikacji zapraszamy również do kontaktu bezpośredniego poprzez indywidualne spotkanie.

Wykonujemy pomiary powykonawcze wszelkich budowli i pomiary powykonawcze sieci uzbrojenia terenu.

 

Biuro Geodezyjne Bartosz Gałka Geodezja Wrocław

 

 geodezja wrocław