Geodeta mgr inż. Bartosz Gałka

Wykonujemy usługi geodezyjne i kartograficzne na terenie Wrocławia, województwa dolnośląskiego oraz województw sąsiednich, w zależności od zakresu zlecenia, szczegóły są ustalane indywidualnie.

geodeta wrocław bartosz galka, uslugi geodety

O nas

Geodeta Wrocław – Bartosz Gałka

Jesteśmy gwarantem terminowości i najwyższej jakości wykonywanych usług, co oznacza dla Państwa, że w każdym przypadku dotrzymujemy uzgodnionych terminów, a naszą pracę wykonujemy z najwyższą starannością i dokładnością. Oferujemy szeroki zakres usług geodezyjnych, a wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt zapewniają szybki czas realizacji zleceń. Nasze biuro geodezyjne jest w stanie sprostać każdemu nietypowemu zleceniu, jesteśmy do Państwa do dyspozycji na terenie województwa dolnośląskiego oraz województw przyległych. Odznaczamy się skrupulatnością i dokładnością przy pomiarach geodezyjnych po to, aby nasze usługi geodezyjne mogłyby być świadczone na możliwie jak najwyższym poziomie.

Jesteśmy do dyspozycji klientów indywidualnych oraz firm projektowych, budowlanych i wykonawczych. Teren wykonywania przez nas usług geodezyjnych i kartograficznych to: miasta Wrocław, Środa Śląska, Oleśnica, Oława, Strzelin Trzebnica oraz powiaty wrocławski, średzki śląski, oleśnicki, oławski, strzeliński i trzebnicki.

Usługi Geodezyjne

Ceny za nasze usługi geodezyjne ustalany z każdym Klientem indywidualnie. Każde zlecenie jest inne i cena usług zależy od wielu czynników, dlatego staramy się ustalić jak najbardziej dogodne warunki w kontakcie z Państwem. Nasze biuro geodezyjne proponuje Państwu wysoką jakość usług, terminowość i profesjonalizm oraz rozsądne ceny.Z uwagi na mnogość czynników wpływających na wycenę konkretnej pracy geodezyjnej zapraszamy do indywidualnego kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów współpracy. Sprawdź Geodeta Wrocław.